GEZİLESİ YERLER369 €

Amsterdam Turu

Gün 1: ISTANBUL-AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Onur havayolları veya Atlas Global terminali önünde, uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. 

Onur Havayolları: 8Q-371 seferi ile yerel saat 11:15’te Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 14:00’da varış.

Atlas Global: KK6041 seferi ile yerel saat 10:50’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:30’da varış.

Amsterdam’a varışımıza istinaden, alanda bizleri bekleyen özel otobüsümüzle gezimize panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam şehir turumuza başlıyoruz. Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanını ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayını görüyoruz. Amsterdam'ın açık ve hoş görü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee shoplarıyla ünlü Kırmızı Fener Sokağını ve Çiçek Pazarını geziyoruz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Tekne Turu (Yetişkin: 20 Euro Çocuk: 06-12 yaş 15 Euro) Bu turumuzda şehri, Amsterdam’ın oluşumunda ve ismini almasında rol oynayan Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gün 2: AMSTERDAM

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam Turuna katılabilirler. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Holland Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 

Ekstra Tur: Marken & Volendam Turu (Yetişkin: 75 Euro Çocuk: 06-12 yaş 55 Euro) Misafirlerimizle, 200 yıldır hiç değişmemiş lokal ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan eski balıkçı kasabası Marken’de yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfedebileceğimiz Marken & Volendam turumuzu gerçekleştireceğiz.Volendam’da Hollanda’nın meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. yy’da Picasso, Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanı buluyoruz. 

Ekstra Tur: Grand Holland Turu (Yetişkin: 95 Euro Çocuk: 06-12 yaş 55 Euro) Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir. Görkemli, büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz. Mavi seramikleriyle ünlü ve Hollanda’nın meşhur Barok Ressamı Vermeer’in yaşadığı şehir olan Delft’i ziyaret ediyoruz. Son olarak ise Hollanda’nın siyasi ve idari başkenti olma özelliği taşıyan Lahey kentine yolculuğa çıkacağız. Birçok önemli yapının da kavuştuğu nokta olan Plein meydanından şehri panoramik olarak görme şansı ve Kraliçe sarayında fotoğraf molası. (Trafik yoğunluğuna göre Delft veya Rotterdam’dan biri programdan çıkarılabilir)

Gün 3: AMSTERDAM

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Geceleme otelimizde.

Gün 4: AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından otobüsümüz ile Amsterdam Havalimanı'na transfer oluyoruz. 

Onur Havayolları: 8Q-372 seferi ile yerel saat 14:55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:25’te varış.

Atlas Global: KK6040 seferi ile yerel saat 14:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:05’ta varış.

Varışımızın ardından turumuzun sonu.

Hareket Tarihleri: 

26, 28 Mayıs / 02, 04, 09, 11, 16 Haziran

 

OTELLER

İKİ KİŞİLİK/ÜÇ KİŞİLİK/
ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ FARKI

2 - 12 YAŞ

0 - 2 YAŞ

3* PARK INN AIRPORT HOTEL VB.

369 €

150 €

349 €

80 €

4* NOVOTEL AMSTERDAM CITY VB.

419 €

200 €

399 €

80 €Hareket Tarihleri: 

18, 23 Haziran / 02, 07, 09, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Temmuz

04, 06, 11, 13, 18, 20, 25, 27 Ağustos / 03, 08, 10, 15, 17 Eylül


OTELLER

İKİ KİŞİLİK/ÜÇ KİŞİLİK/
ODADA
KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ FARKI

2 - 12 YAŞ

0 - 2 YAŞ

3* PARK INN AIRPORT HOTEL VB.

499 €

150 €

479 €

80 €

4* NOVOTEL AMSTERDAM CITY VB.

549 €

200 €

529 €

80 €

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

• Onurair Havayolları veya Atlas Global tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Amsterdam– İstanbul (IST) ekonomi sınıfı uçak bileti

• Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli

• Seçeceğiniz otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

• Türkçe rehberlik hizmetleri

• Alan-Otel-Alan transferleri

• Programda belirtilen şehir turları


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

• Vize ücreti (130 Euro)

• Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

• Yurt dışı çıkış harcı bedeli

• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

• Opsiyonel turlar ( Ekstra Turlar)

• Öğle ve akşam yemekleri


Önemli Not: Ekstra tur fiyatları minimum 4 kişi için geçerlidir. Kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir.

İptal, iade, isim değişikliği ve tarih değişikliği yapılamamaktadır.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz