GEZİLESİ YERLER425 €

Budapeşte

1. GÜN   ISTANBUL- BUDAPEŞTE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları kontuarında 05:00 de buluşma. TK 1035 sefer sayılı uçuş ile 07.25’de Budapeşte'ye hareket. 08.:20’de varış. Gümrük ve pasaport işlemleri tamamlayıp bavullarımızı aldıktan sonra dışarıda bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Uçağımız sabah erken saatte vardığı için otel odamızı henüz hazırlamamış olabilir. Bavullarınızı otel görevlilerine teslim edebilir ve bu güzel şehri keşfe başlayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

2. GÜN - BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (Öğle yemekli ). Akşam dileyen misafirlerlerimizle ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirlerGeceleme otelimizde

3. GÜN - BUDAPEŞTE 

 Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Viyana (Avusturya – Yemeksiz ) gezisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. GÜN - BUDAPESTE –ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından bu güzel şehre veda ediyoruz. otelimiz lobisinde özel transfer aracımız ile saat 15.00 da buluşuyor ve havalimanına transferiz gerçekleşiyor. TK 1040 sefer sayılı uçuş ile  18.00da İstanbul’a hareket yerel saat ile 21.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Daima Tutaş Turizm'de buluşmak üzere...


FİYAT LİSTESİ:

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda /Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* Six Inn Hotel vb.

425 Euro

550 Euro

395 Euro

150 Euro

4* Residence Regnum Vb.

460 Euro

620 Euro

425 Euro

150 Euro

4* Courtyard by Marriott Ciyt Center vb.

500 Euro

 695 Euro

460 Euro

150 Euro

5* Intercontinental Vb.

660 Euro

1000 Euro

600 Euro

150 Euro

Not: Değerli misafirimiz, yukarıda size sunmuş olduğumuz fiyatlarımız havayollarının açıklamış olduğu en düşük ücretler baz alınarak oluşturulmuş olup rezervasyon anında değişiklik gösterebilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

• Türk Hava Yolları ile İstanbul - Budapeşte - İstanbul arası uçuşlar

• Alan/otel/alan transferleri

• Budapeşte’de 3 gece 4 gün konaklama

• Programda belirtilen sabah kahvaltıları

• Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler 

• Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  

• Vize Ücreti, servis bedeli  

• Yurtdışı çıkış fonu ( 15 YTL )

• Ekstra turlar

• Kişisel harcamalar


NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ

1- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz

2- Tutaş Turizm gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentanın belirlediği restoranlarda verilebilir.

4- Tutaş Turizm kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

7-Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

8- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz.

9- Tutaş Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tutaş Turizm`in hic bir sorumluluğu yoktur. Tutaş Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Sahsi vize başvurularında Tutaş Turizm herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

10 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tutaş Turizm sorumlu değildir.

11 – Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz. 

12- Tutaş Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz