GEZİLESİ YERLERFırsat $

Langkawi Turu Langkawi Balayı

1.GÜN              İSTANBUL-SİNGAPUR-LANGKAWI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde saat 09:30’da buluşma ve Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13:30'da  Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

 2.GÜN              SİNGAPUR - LANGKAWI

Yerel saat ile sabah saat 05.00’da Singapur’a varışın ardından Changi Havalimanın'da kısa bir beklemenin ardından 08:45'de Singapur Havayollarının SQ 5082 sefer sayılı uçağı ile Langkawi’ye hareket. Yerel saat ile 10:05 de varışın ardından  otelimize transfer. Konaklama otelinizde.

 3.GÜN              LANGKAWI      (PULAU PAYAR ADA TURU)

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra Langkawı nin güneyinde bulunan Pulau Payar da dalış meraklılarını memnun edecek özellikteki turumuza katılabilirler. Ülkenin en geniş mercan çeşitlerinin barındığı bu ada turu çevredeki üç adayıda kapsamaktadır. Şnorkel ve skuba dalışları ile sualtı fotoğrafçılığı da yapılabilir. Konaklama otelimizde

 4.GÜN              LANGKAWI      (ADA TURU)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan TAM GÜN LANGKAWI ADASI turuna katılabilirler. Bu turumuzda Eagle Square ve Mahsurinin anıtı görülecek ardından Malezya’ya özgü batik ürünlerin üretildiği ve satıldığı fabrika görülüp Kuah Town da alış veriş yapılacaktır. Otele dönüş ve Konaklama otelinizde.

 5.GÜN             LANGKAWI (CABLE CAR)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Cable Car turuna katılabilirler. Bu turumuzda teleferik ile adanın en yüksek noktalarından birine çıkıyoruz ve eşsiz güzellikteki manzarayı izleme fırsatı buluyoruz. Ardından serbest zaman ve Konaklama otelinizde.

 6.GÜN              LANGKAWI

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 7.GÜN              LANGKAWI-SİNGAPUR-İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra otelinizden havaalanına transfer. Singapur havayollarının SQ 5085  sefer sayılı uçuşuyla 20:45’de Singapur’a hareket. Yerel saat 22.20’de varış. 

 8.GÜN              İSTANBUL

Kısa bir beklemenin ardından Singapur Havayolları'nın SQ 392 sefer sayılı uçak ile saat 01:45' de ISTANBUL' a hareket, uçakta gece  yolculuğu. Türkiye yerel saat ile sabah  07:45'de İSTANBUL' a varış ve turumuzun sonu. Daima Tutaş Turizm'de buluşmak üzere...

Değerli Misafirlerimiz,

Global durgunluk sebebi ile havayolları ve oteller son dönemde sıklıkla promosyonlar yapmakta olup bu yüzden de tur fiyatları değişiklikler göstermektedir. Sizlere en uygun fiyatlı turları sunmak amacında olan şirketimiz bu dönemde genel fiyat listesi yayınlamak yerine her bir misafirimiz için ayrı fiyatlandırma yapmayı ve en ekonomik fiyatı size sunmayı hedeflemektedir. Fiyat talebiniz için bizi 0.212.232 37 06 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya tur planlayıcıhttp://tutas.net/page/tur-planlayici/linkteki formu doldurarak satış danışmanlarımızın sizleri aramasını talep edebilirsiniz. 

·         Singapur havayolları ile İstanbul-Singapur- Langkawi- Singapur- İstanbul ekonomi sınıfı uçuşları,

·         Langkawi'de  seçilen otelde 5 gece konaklama,

·         Langkawi havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri

·   Sabah Kahvaltıları

· Seyahat Sigortası

• Yurt dışı çıkış fonu 15 TL 

• Öğle ve akşam yemekleri, 

• Kişisel harcamalar, 

• Ekstra Turlar

Bu tur vizesiz olup pasaportunuzun tur bitim tarihinden itibaren minimum 6 aylık geçerliliğe sahip olması gerekmektedir.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz