GEZİLESİ YERLERFırsat €

Maldiv Turu Direk Ucus - Türk Havayolları

1.GÜN İSTANBUL

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Qatar Havayolları kontuarı önünde 23..00´de buluşma. Bilet, pasaport ve check-in işlemlerini tamamlıyoruz.

2.GÜN İSTANBUL-MALDİVLER

Saat 01.10’da Türk Havayolları’nın TK730 sefer sayılı uçuşu ile Maldivlere hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12.00´da Maldivler havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Ardından otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı veya sürat motoru ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme Maldivler´de.

3.GÜN MALDİVLER

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Night Fishing(Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Turumuz 17.00´de başlar ve yaklaşık 20.00´ye kadar sürer. Kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme Maldivler´de.

4.GÜN MALDİVLER

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Male Shopping ekstra turuna katılabilirler. Sabah 09.00´da kaldığınız otelden Male´ye transferden sonra akşam saat 16.00´ya kadar Male´de gezebilir ve okyanusun ortasındaki bu 60.000 kişilik küçük başkentte yerel insanların yaşantısına tanık olup alışveriş yapabilirsiniz.Adanın en ünlü ve en canlı mimarisi buradadır. Sultan Parkı, Ulusal Müzesi, Hukuru Miski (en eski cami), Mulee-aage (1906 yılında Sultan III. Mohamed Shamsuddeen tarafından yaptırılmış saray) ve İslami Kütüphanesi gezilecek yerler arasındadır. Geceleme Maldivler´de.

5.GÜN MALDİVLER

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış opsiyonu sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60´ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtı görüşünün eşsizliği Maldivleri bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm tatil adalarının kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine, scuba diving veya snorkeling turlarıyla varacaksınız. Geceleme Maldivler´de.

6.GÜN MALDİVLER

Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Island Hopping turuna katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gün sürecek olan bu tura sabah kahvaltısının ardından başlayarak çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğle vakti başka bir adada mola veriyoruz ve barbekü öğle yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkanını buluyorsunuz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 sularında otelimize geri dönüyoruz.Geceleme Maldivler´de.

7.GÜN MALDİVLER-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Akşam üstü saatlerinden havalimanına transfer. Konakladığınız tesisin havaalanına olan mesafesine göre uygun olarak transfer saatiniz size bildirilecektir. Türk Havayollarına ait TK 731 sefer sayılı uçağı ile 23.50´de İstanbul’a hareket.

8. Gün İSTANBUL

Gece yolculuğunun ardından yerel saat ile 05:30’da Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Daima Tutaş Turizm´de buluşmak üzere…


Değerli Misafirlerimiz,

Global durgunluk sebebi ile havayolları ve oteller çeşitli promosyonlar yapmakta ve fiyatlar değişiklikler göstermektedir. Sizler için en iyi fiyatı bulma amacında olan acentamız bu dönemde genel fiyat listesi yayınlamak yerine her bir misafirimiz için ayrı fiyatlandırma yapmayı ve en ekonomik fiyatı size sunmayı hedeflemektedir. Fiyat talebiniz için bizi 0.212.232 37 06 Pbx numaralı telefonumuzdan arayabilir veya tur planlayıcıhttp://tutas.net/page/tur-planlayici/linkteki formu doldurarak satış danışmanlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

• Türk Hava Yolları ile İstanbul- Maldivler - İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti,

• Tercih edilen otelde göre 5 gece seçmiş olduğunuz pansiyon ile konaklama,

• Sürat motoru veya deniz uçağı ile Maldiv Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri,

• Havalimanı ve lokal vergiler, 

• Seyahat Sigortası,


• Yurtdışı çıkış fonu 15 YTL 
• Kişisel Harcamalar,
• Programda belirtilen pansiyon cinsi dışında kalan öğünler 
• Ekstra turlar,

• Maldivler, resmi adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusunda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Hindistan`ın güneyinde ve Sri Lanka`nın yaklaşık 750 kilometre (435 mil) güneybatısında yer alır. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüzyıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülen Maldiv halkına, 15 Kasım 2005 itibari ile Avusturalya`ya sığınma hakkı verilmiştir.

• 1.200 adanın 200`ünde insan yaşamaktadır. 1.000 civarında ada halen boştur. Yerleşim bulunan 200 adadan 90`nında Maldivliler, 110 ada ise “otel ada” şeklinde kullanılmaktadır.

• Maldiv halkının %100`ü müslüman olup, devlet “başkanlık” tipi cumhuriyet ile yönetilmektedir.

• Maldivin yerel halkı İslâm hukukuna uymak zorundadır. Ancak turistler ve tatil amaçlı gelen vatandaşlar şeriatın ve alkol yasağının dışında tutulur.

• Maldivler`de resortlar adaalar üzerine kurulmuştur ve her resort genelde adanın adıyla anılmaktadır. Resortlardan en ünlüleri: One and Only Reethi Rah Resort, Huvafen Fushi Resort, Naladhu Resort, W Retreat Resort, Banyan Tree Resort, The Beach House at Manafaru Resort ve Sheraton Resort`tur. Resortlarda iki ayrı oda kategorisi bulunmaktadır: Beach Bungalow (Sahil Villa) ve Water Bungalow(Suüstü Villa). Water Bungalowlar, denizin üstüne çakılan kazıklar üzerine inşa edilmiştir.

•Bir çok resorta water bungalow/villalara 07 yaş altı çocuk güvenlik sebebi ile kabul edilmemektedir. Çocuk yaşı tesislere göre farklılık gösterebilir.


Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz