GEZİLESİ YERLER369 €

Paris Turu

Gün 1 : İSTANBUL - PARİS

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Onur havayolları ve ya Atlas Global terminali önünde, uçuştan 2,5 saat önce buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. 


Onur Havayolları: 8Q-265 seferi ile yerel saat 11:15’te Paris’e hareket. Yerel saat ile 13:55’te varış.

Atlas Global: KK6033 seferi ile yerel saat 10:40’ta Paris’e hareket. Yerel saat ile 13:40’ta varış.

Paris’e varışımıza istinaden yapılacak panoramik  Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Opera meydani görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve dinlenmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Romantik Paris turumuza katılabilirler. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


Ekstra Tur: Romantik Paris (Yetişkin: 75 Euro Çocuk: 04-11 yaş 50 Euro) otelden çıkış saati 19:00 Bitiş 23:00

Akşamleyin Paris gündüz gördüğünüzden çok daha farklıdır. Paris’in en önemli caddelerini bizimle birlikte aracınızdan ışıklar altında gezin. Öncelikle Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen “Seine Nehri” üzerinde tekne ile gezintiye çıkıyoruz. Paris’in önemli ören yerlerini Seine nehri tekne gezimiz esnasında rehberiniz size anlatarak gezeceksiniz. Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz romantik anlar yaşayacaksınız. Gezimiz sonrası dünyanın tanıdığı ve Paris’in en önemli caddesi olan Champs Elysee caddesinde 2 saat boyunca bos vaktiniz olacak. Dilerseniz en iyi restoranlarda aksam yemeği alabilir veya dilerseniz alışveriş yapabilirsiniz. Tur sonrasında otelimize transfer.

Gün 2 : PARİS   

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Unutulmaz Paris Turu na katılabilirler. Turumuzun ardından otelinize transfer oluyorsunuz. Geceleme otelinizde.

Ekstra Tur: Unutulmaz Paris Turu (Yetişkin: 100 Euro Çocuk: 04-12 yaş  75 Euro) otelden cikis saati 08 :30 Bitis 16:00

Bu turumuzda Paris şehrinin en önemli turistik mekânlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Dümdüz bir ova üzerine kurulu Paris’te güney yönünde ufka doğru bütün güzelliğiyle duran, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan, şehrin sembolü ve sanatçılara ilham kaynağı olmuş dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde; ilk olarak yüzyıllık asansörlerle ikinci kata çıkıyor ve Paris’i bu kez de Eiffel kulesiz olarak karşımızda buluyoruz Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecegiz, gezimize 800 yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamlı gotik mimarisini görülmesi ile devam edecek. St Germain bolgesindeki bos zamanimizdan sonra Paris’in en onemli diger bir urunu olan ve Paris’in en onemli parfum Magazasini ziyater edecegiz. Parfum alacak misafirlerimiz passaportlarinizi unutmayin zira Mağazamız Tax free satışları yapmaktadır. Öğleden sonra, Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar Tepesini, daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, aynı zamanda ressamlara çizdireceğiniz bir portrenize de sahip olabilirsiniz. Turumuzu Montmatre tepesinde noktaliyoruz. 

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Lido Show turuna katılabilirler.

Ekstra Tur: Lido Show Turu (Yetişkin: 135 Euro Çocuk: 04-12 yaş 70 Euro) Başlangıç saati 21:00 Bitiş 23:00

Akşam yapacağımız bu gezimizde, dünyaca ünlü Lido Kabare Show’u izlemeye gidiyoruz. Harika görsel efektler, sahneler, canlı müzik akrobasi ve ışık gösterileri, danslar, kostümler eşliğinde muhteşem bir akşam geçireceksiniz. Turumuzun ardından otelinize transfer oluyorsunuz.

Gün 3 : PARİS  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Disneyland Turu’na katılabilirler.

Ekstra Tur: Disneyland Turu (Yetişkin: 130 Euro Çocuk: 03-12 yaş 90 Euro)

Paris’e 36 km uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disneyland Parkı gezimizde; Hayaletler Evi, Mark Twain’in Gemisi, ılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktiviteler siz büyükleri de en az küçükler kadar eğlendirecek ve size Disney karakterleriyle beraber gün boyunca keyifli anlar yaşatacak… Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından saat 19.00’da Paris’e geri dönüş. Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları sınırsız giriş biletleri tur fiyatımıza dâhildir. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde

Veya 

Ekstra Tur:La vallée village Turu (Yetişkin: 55 Euro Çocuk: 04-12 yaş 25 Euro)

Paris’e 36 km. uzaklıktaki tüm ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu La Vallée Outlet Village isimli alış-veriş merkezine gidiyoruz.

Gün 4 : PARİS - İSTANBUL  

Paris- İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelde buluşmamızın ardından aracımız ile Paris Havalimanı'na transfer oluyoruz. 

Onur Havayolları: 8Q-266 seferi ile yerel saat 15:00’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:25’te varış.

Atlas Global: KK6034 seferi ile yerel saat 14:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19:10’ta varış.

Varışımızın ardından turumuzun sonu.


Hareket Tarihleri: 

21, 26 Mayıs / 2, 4, 9, 11 Haziran

OTELLER

İKİ KİŞİLİK/ÜÇ KİŞİLİK/
ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ FARKI

2 - 12 YAŞ

0 - 2 YAŞ

3* IBIS PANTINE EGLISE HOTEL VB.

369 €

150 €

329 €

80 €

4* FOREST HILL HOTEL VB.

569 €

250 €

449 €

80 €

Hareket Tarihleri: 

21, 23, 28, 30 Haziran / 05, 07, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Temmuz

02, 04, 09, 11, 16, 18, 23, 25, 30 Ağustos / 06, 08, 13 Eylül


OTELLER

İKİ KİŞİLİK/ÜÇ KİŞİLİK/
ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ FARKI

2 - 12 YAŞ

0 - 2 YAŞ

3* IBIS PANTINE EGLISE HOTEL VB.

549 €

150 €

469 €

80 €

4* FOREST HILL HOTEL VB.

699 €

250 €

589 €

80 €FIYATA DAHIL OLAN HIZMETLER

 

• Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Atatürk havalimanı) – Paris - İstanbul (Atatürk Havalimanı) gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

• Havalimanı ve güvenlik vergiler

• 3* ve 4* otellerde Paris’te 3 gece oda & kahvaltı konaklama

• Panoramik Paris şehir turu (Müze girişlerini içermez)

• Havalimanı - Otel - Havalimanı transferi

• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

• Şehir vergileri

• Mesleki sorumluluk sigortası

• KDV dahildir


FIYATA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER 

• Fransa schengen vize ve hizmet bedeli (130 €)

• Seyahat Sigortası 15 € (65 yaş üzeri misafirlerimiz için 30 €)

• Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL

• Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar

• Seyahat süresince tüm öğle ve akşam yemekleri ile içecekler

• Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri


Önemli Not: Ekstra tur fiyatları minimum 4 kişi için geçerlidir. Kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir.

İptal, iade, isim değişikliği ve tarih değişikliği yapılamamaktadır.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz