GEZİLESİ YERLER835 €

Pattaya Turu - Qatar Havayolları ile Sabiha Gökçen Hareketli

01. Gün                 İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN - DOHA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tutaş Turizm Kontuarı önünde saat 16.00‘da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR 244 sefer sayılı uçuş ile saat 18.35’de Doha’ya hareket. Saat 23.40’da Doha’ya varış.

02. Gün                 DOHA - BANGKOK - PATTAYA

Yerel saat ile 01.25’de Doha’dan Bangkok’a hareket, Tayland yerel saati ile 11.35’de Bangkok’a varıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Pattaya'ya transfer. Yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecektir. Yolumuzun üzerinde kesinlikle kaçırmamanız gereken ekstra tur olarak düzenlenen Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu düzenlenecektir. Çevresi tamamen orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görebilme imkanı, vahsi timsahlar ile yapılan ve zaman zaman bakmaya bile korkacağınız meşhur Timsah show, kaplan yavruları ile fotograf çektirme fırsatı bulacaksınız. Öğleden sonra saatlerinde Pattaya´ya varış ve otelimize yerleşme. geceleme Pattaya'da otelimizde.

 03.Gün                 PATTAYA                                                                                                                                                

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için akşam ekstra olarak düzenlenecek bu ünlü kabare Alcazar Show’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaksınız. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.Geceleme otelimizde.

 04. Gün                 PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası turuna katılabilirler. Pattaya sahilinden özel sürat teknelerimizle palmiye ağaçları ile çevrili mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Öğleden sonra otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

05. Gün                PATTAYA

 Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme Otelimizde

06. Gün                 PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Nong Nooch Tropik Bahçe turuna katılabilirler. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Öğleden sonra otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

07. Gün                 PATTAYA - BANGKOK - İSTANBUL

Sabah erken uyandırma ve odaların boşaltılması. Bangkok ‘a hareket. Yaklaşık 2,5 saat sürecek olan otobüs yolculuğumuzun ardından Bangkok Havalimanı’na varış. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Qatar Havayollarına air QR 823 sefer sayılı uçuş ile saat 08.35’de Doha’ya hareket. Saat 11.50’de Doha’ya varış, kısa bir beklemenin ardından saat 14.05’de İstanbul2a hareket ve yerel saatimiz ile 17.35’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Daima Tutaş Turizm'de buluşmak üzere...

OTELLER

2 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

Sabai Wing 3* vb.

835 Euro

200 Euro

Centara 4* vb.

870 Euro

225 Euro

Not: Değerli misafirimiz, yukarıda size sunmuş olduğumuz fiyatlarımız havayollarının açıklamış olduğu en düşük ücretler baz alınarak oluşturulmuş olup rezervasyon anında değişiklik gösterebilir.

• Qatar Havayolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı - Doha - Bangkok — Doha - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar,

• Pattaya'da 5 Gece seçmiş olduğunuz tesiste kahvaltı dahil konaklama,

• Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

• Havalimanı ve tüm lokal vergiler,

• Seyahat Sigortası


• Yurtdışı çıkış fonu 15TL

• Kişisel harcamalar

• Ekstra turlar


3. Kişi indirimi yoktur.

Tayland Türk vatandaşlarından vize talep etmemekte olup, pasaportunuzun geçerlilik süresinin seyahatinizin bitim tarihinden itibaren minimum 6 ay olması gerekmektedir. 


Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz