GEZİLESİ YERLER1025 €

Pattaya Turu - Türk Havayolları ile

01. Gün İSTANBUL – BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tutaş Turizm Kontuarı önünde saat 17.00‘da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 64 sefer sayılı uçuş ile saat 19.45’de Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.  

02. Gün BANGKOK – PATTAYA 

Yerel saat ile 09.45’de Bangkok’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Pattaya'ya transfer. Yolculuğumuz yaklaşık 2,5 saat sürecektir. Yolumuzun üzerinde kesinlikle kaçırmamanız gereken ekstra tur olarak düzenlenen Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği Turu düzenlenecektir. Çevresi tamamen orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görebilme imkanı, vahsi timsahlar ile yapılan ve zaman zaman bakmaya bile korkacağınız meşhur Timsah show, kaplan yavruları ile fotograf çektirme fırsatı bulacaksınız. Öğleden sonra saatlerinde Pattaya´ya varış ve otelimize yerleşme. Geceleme Pattaya'da otelimizde.

03.Gün PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için akşam ekstra olarak düzenlenecek bu ünlü kabare Alcazar Show’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaksınız. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

 04. Gün PATTAYA

 Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası turuna katılabilirler. Pattaya sahilinden özel sürat teknelerimizle palmiye ağaçları ile çevrili mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık, salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Öğleden sonra otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

05. Gün PATTAYA

 Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme Otelimizde

06. Gün                 PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Nong Nooch Tropik Bahçe turuna katılabilirler. Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Öğleden sonra otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler. Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 07. Gün PATTAYA – BANGKOK – ISTANBUL 

Sabah uyandırma ve odaların boşaltılması. Bangkok ‘a hareket. Yaklaşık 2,5 saat sürecek olan otobüs yolculuğumuzun ardından Bangkok Havalimanı’na varış. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 65 sefer sayılı uçuş ile saat 11.50 ‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.15’de varış ve turumuzun sonu. Daima Tutaş Turizm'de buluşmak üzere...


OTELLER

2 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

Sabai Wing 3* vb.

1025 Euro

200 Euro

Centara 4* vb.

1060 Euro

225 EuroNot: Değerli misafirimiz, yukarıda size sunmuş olduğumuz fiyatlarımız havayollarının açıklamış olduğu en düşük ücretler baz alınarak oluşturulmuş olup rezervasyon anında değişiklik gösterebilir.
• Türk Havayolları ile İstanbul - Bangkok — İstanbul ekonomi sınıfı uçaşlar,
• Pattaya'da 5 Gece seçmiş olduğunuz tesiste kahvaltı dahil konaklama,
• Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
• Havalimanı ve tüm lokal vergiler,
• Seyahat Sigortası.

• Öğle ve Akşam yemekleri,
• Yurtdışı çıkış fonu 15TL,
• Kişisel Harcamalar,
• Ekstra turlar

3. Kişi indirimi yoktur.

Tayland Türk vatandaşlarından vize talep etmemekte olup, pasaportunuzun geçerlilik süresinin seyahatinizin bitim tarihinden itibaren minimum 6 ay olması gerekmektedir.  

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz