GEZİLESİ YERLERFırsat €

Phuket Balayı Phuket Balayı Turu Phuket Adası Balayı

1.GÜN İSTANBUL – PHUKET 

Atatürk havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapore Havayolları kontuarı önünde saat 10.30´da buluşma( uçuştan 1 saat önce Singapur havayolları kontuarı kapandığı için 3 saat önceden havalimanında olmanızı rica ederiz) ve Singapore Havayolları´nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13.25´de Singapur´a hareket. Uçakta gece yolculuğu.

2.GÜN PHUKET

Sabah saat 05.45´de Singapur´a varış, MI 752 sefer sayılı uçak ile saat 08.45´te Phuket´e hareket. Yerel saat ile 09.35´de Thailand´ın bu güzel tatil beldesine varışın ardından ünlü plajlarından birindeki otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Deniz ve güneşten yararlanma imkanı. Geceleme Phuket´te.

3.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltınızın ardından deniz ve güneşten faydalanabilmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yarım gün Phuket adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda size Phuket adasındaki yaşamı ve güzellikleri görme imkanı bulacaksınız. Önce Phuket Town gezilecek Malaca stili evleri ve hareketli çarşısını gezeceğiz. Ardından ünlü tapınak gezildikten sonra eşsiz güzellikteki plajlarından bir kısmı tanıtılacak ve turumuz sona erecektir. Geceleme Phuket´te.

4.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest gün. İsteyenler tam günlük ekstra Phi Phi Adası turuna katılabilirler. Önce otelimizden sürat motorunun kalktığı küçük limana transfer. Ardından ünlü Phi Phi adasına hareket. Yol esnasında daha küçük adalardan Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bay görülecektir. Adalardan birinde öğle yemeği ve Phi Phi adasını da gördükten sonra akşam vakti geri dönüş yolculuğu. Otelimize transfer ve turumuzun sonu. Turumuz esnasında daha bakir olan bu tropikal cennette tüm gün deniz ve güneşten yararlanabilir ve çeşitli mercan ve deniz kabukları satan yöre halkından alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme Phuket´te

5.GÜN PHUKET

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra Simon Cabaret Show´a katılabilirler. Geceleme Phuket´te.

6.GÜN PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Fantasea Show turu. Bu turumuzda geleneksel Thai yemeklerinin tadına bakabilir, Festival köyünde hatıralık eşya alışverişi yapabilir, ve 30 fil ve çok sayıda canlı ile yapılan, içinde akrobasiden özel efektlere ,kültürden ilüzyona her türlü gösterinin bulunduğu Las Vegas tarzı showu bulunan bu turdan kesinlikle memnun kalacaksınız. Geceleme Phuket´te.

7.GÜN PHUKET – SİNGAPUR 

Otelinizde alacağınız sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer, MI 757 sefer sayılı uçak ile saat 20.10´da Singapur´a hareket, saat 22.55´de Singapur´a varış. Dünyanın en güzel havalimanlarından birisi olan Changi havalimanındaki mağazalardan alışveriş yapabilirisiniz.  

8. GÜN SİNGAPUR – İSTANBUL

SQ 392 sefer sayılı uçak ile saat 01.45’de İstanbul´a hareket, geceleme uçakta.  Yerel saat ile sabah 07.25´de İstanbul´a varış ve turumuzun sonu. Daima Tutaş Turizm´de buluşmak üzere…


Değerli Misafirlerimiz,

Global durgunluk sebebi ile havayolları ve oteller çeşitli promosyonlar yapmakta ve fiyatlar değişiklikler göstermektedir. Sizler için en iyi fiyatı bulma amacında olan acentamız bu dönemde genel fiyat listesi yayınlamak yerine her bir misafirimiz için ayrı fiyatlandırma yapmayı ve en ekonomik fiyatı size sunmayı hedeflemektedir. Fiyat talebiniz için bizi 0.212.232 37 06 Pbx numaralı telefonumuzdan arayabilir veya tur planlayıcı " http://tutas.net/page/tur-planlayici/ " linkteki formu doldurarak satış danışmanlarımızın sizleri aramasını isteyebilirsiniz.

• Singapur Hava Yolları ile Istanbul – Singapur / Singapur – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar,

• Silk Air havayolları ile Singapur – Phuket – Singapur ekonomi sınıfı ara uçuşlar,

• Seçmiş olduğunuz otelde 5 gece konaklama,

• Açık büfe sabah kahvaltıları, 

• Phuket Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,

• Tüm Havalimanı ve lokal vergiler, 

• Seyahat Sigortası.


• Yurt disina cikis fonu 15 TL 

• Öğle ve akşam yemekleri, 

• Kişisel harcamalar, 

• Ekstra turlar,


Bu tur vizesiz olup pasaportunuzun tur bitim tarihinden itibaren minimum 6 aylık geçerliliğe sahip olması gerekmektedir.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz