GEZİLESİ YERLER999 €

Phuket Promosyon Turu

25-26 Şubat ISTANBUL - PHUKET

Istanbul Yeni hava limanindan Turk hava yollari TK172 tarifeli seferi ile 20.30 hareket. Ucakta alacaginiz yerel damak tadimiza gore servis edilecek keyifli bir aksam yemegi ve tatli bir uykunun ardindan Phuketteyiz. 10.05’te varışımızı takiben özel aracimiz ile otelimize transfer.Hotelimize varis ve serbest zaman.14.00’da odalarimizi alacagiz. Bu surecte rehberinizin onerecegi aktiviteler ya da deniz/gunes/kum keyfi ile zamaninizi degerlendirebileceksiniz.Geceleme otelinizde.

27 Şubat PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 17.30 hareket ile düzenlenecek olan Acik bufe aksam yemekli Fantasea Show Turuna (80 Euro) katılabilirler.Geceleme otelinizde.

28 Şubat PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra duzenlenecek olan Fil Safarisi ve Phuket panoramik manzara turuna (50 Euro) katilabilirler.Filler uzerinde orman icerisinde keyifli bir yuruyusun tadini cikartmanizin ardindan, phromp thep kayasinda fotograf molasi ve adanin en buyuk tapinak kompleksi olan Chalong tapinagini ziyaret edecegiz.Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

29 Şubat PHUKET

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ileyapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş.Geceleme otelinizde.

01 Mart -PHUKET

Sabah kahvaltisindan sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 07.30 hareket ile tam günlük öğle yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turu (80 EUR) yapılacaktır…Geceleme otelinizde.

02 Mart PHUKET - ISTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapiyor ve ozel aracimiz ile Phuket havalimanına transferimiz gerceklesiyor.Turk hava yollari TK173 tarifeli seferi ile 11.35’te Istanbul’a hareket. Ucakta alacaginiz yerel damak tadimiza gore servis edilecek keyifli bir aksam yemegi ve tatli bir dinlencenin ardindan 18.45’te Istanbuldayiz.


4* MERKEZI HOTELLER

İki Kişilik Oda da Kişi Baş : 999€

Tek Kişi Farkı : 199 €

5* MERKEZI HOTELLER

İki Kişilik Oda da Kişi Baş: 1249€

Tek Kişi Farkı: 249€Fiyata Dahil Olan Hizmetler  ve Önemli Hatırlatmalar

• 5 gece Phuket seçilen tesislerde oda & kahvaltı bazında konaklama

•  Phuket Panoramik şehir turu

• Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçuşlar

• Tüm gerekli Alan/Otel /Alan transferleri

• Tüm turlarımız kesin hareketlidir.


Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz