GEZİLESİ YERLER410 €

Prag

1. GÜN   ISTANBUL- PRAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk havayolları kontuarında 07:00 de buluşma. TK 1767 sefer sayılı uçuş ile 09.20’de Prag’a hareket. 11:05’de varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam Vlatava Nehrinde tekne turuna ekstra olarak katılma imkanı.  Geceleme otelimizde.

2. GÜN   PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler.  Gece ekstra Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli eğlence.  Geceleme otelimizde.

3. GÜN    PRAG 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra Dresden Turuna ( Almanya )  YEMEKSIZ  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. GÜN   PRAG –ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkanı. Ardından havalimanın a transfer. TK 1770 Sefer sayılı uçuş ile 19.10’te İstanbul’a hareket saat 22.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYAT LİSTESİ:

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda /Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

3* Prague Center Plaza vb.

410 Euro

 545 Euro

380 Euro

150 Euro

4* Jurys Inn Vb.

460 Euro

630 Euro

420 Euro

150 Euro

4* Hotel Century Old Town vb.

495 Euro

 670 Euro

440 Euro

150 Euro

5* Grandior Hotel Prague Vb.

560 Euro

820 Euro

510 Euro

150 Euro

Not: Değerli misafirimiz, yukarıda size sunmuş olduğumuz fiyatlarımız havayollarının açıklamış olduğu en düşük ücretler baz alınarak oluşturulmuş olup rezervasyon anında değişiklik gösterebilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler 

• Türk Hava Yolları ile İstanbul- Prag-İstanbul arası uçuşlar

• Alan/otel/alan transferleri

• Prag’da 3 gece 4 gün konaklama

• Programda belirtilen sabah kahvaltıları

• Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler 

• Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  

• Vize Ücreti, servis bedeli  

• Yurtdışı çıkış fonu ( 15 YTL )

• Ekstra turlar

• Kişisel harcamalar


NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ

1- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz

2- Tutaş Turizm gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentanın belirlediği restoranlarda verilebilir.

4- Tutaş Turizm kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

7-Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

8- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz.

9- Tutaş Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Tutaş Turizm`in hic bir sorumluluğu yoktur. Tutaş Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Sahsi vize başvurularında Tutaş Turizm herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

10 - Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tutaş Turizm sorumlu değildir.

11 – Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tutaş Turizm sorumlu tutulamaz. 

12- Tutaş Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

 

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz