GEZİLESİ YERLER699 $

Promosyon Pattaya Turu

Cumartesi/Pazar  ISTANBUL – BANGKOK - PATTAYA

Istanbul Ataturk hava limanindan Turkmenistan hava yollari T5-986 tarifeli seferi ile 17.40 hareket ve 23.30 Askabat’a varis..T5-647 tarifeli seferi ile 03.40’ta hareket ve 11.55’te Bangkok'a varısimizi takiben 2 saat sureli kara yolculugu ile Pattaya’ya ulasiyoruz..Geceleme otelinizde.

Pazartesi  PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Geceleme otelinizde.

Sali PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman..Arzu eden misafirlerimiz icin extra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…(30 USD) Cevresi tamami orjinal volkanik taslar ile donatilmis bu parkta,Timsah ciftliginde yuzlerce timsahi birarada gorme olanagi,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotograf cektirme firsati bulacaksiniz… Ardindan Kraliyet ailesine ait olan Dunyaca unlu Mucevher Fabrikasi ziyareti…  Thailand’in en unlu eglence beldesi olan Pattaya varis ve otelimize yerlesme..

Ogleden sonra dileyen misafirlerimiz icin extra 15.00 hareket ile Fil Safarisi (45 USD)…

Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (40 USD) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor......  Geceleme otelinizde.     

Carsamba  PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 09.00 hareket ile extra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU...(50 USD) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi...Ogle yemegi menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...

Geceleme otelinizde.    

Persembe  PATTAYA

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (40 USD) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde. 

Cuma/Cumartesi  PATTAYA - BANGKOK -  iSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Otelden Check-out işlemleri sonrası serbest zaman..

Ogleden sonra özel aracimiz ile Bangkok havalimanına transfer..T5-642 tarifeli seferi ile 04.40 hareket ve 10.00’da Askabat’a varis..T5-985 tarifeli seferi ile 14.10 hareket ve Istanbul Ataturk hava limanina 16.10’da varis ile Turumuzun sonu…

3* HOTELLER

İki Kişilik Oda da Kişi Başı : 699 $

Tek Kişi Farkı : 199 $

4* MERKEZI HOTELLER

İki Kişilik Oda da Kişi Baş : 799 $

Tek Kişi Farkı : 229 $

5* MERKEZI HOTELLER

İki Kişilik Oda da Kişi Baş: 999 $

Tek Kişi Farkı: 349 $


Not: Değerli misafirimiz, yukarıda size sunmuş olduğumuz fiyatlarımız havayollarının açıklamış olduğu en düşük ücretler baz alınarak oluşturulmuş olup rezervasyon anında değişiklik gösterebilir.

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler  ve Önemli Hatırlatmalar

• 2 Gece Bangkok, 3 gece Pattaya'da seçilen otel sınıfında oda & kahvaltı bazında konaklama

• Tüm ana uçuşlar ve Pattaya transferleri

• Tüm gerekli Alan/Otel /Alan transferleri

• Tüm turlarımız kesin hareketlidir.


Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz