GEZİLESİ YERLER299 €

Viyana - Prag - Budapeşte Fırsat Turu

1. GÜN - VIYANA

Atatürk Havalimanı Hatlar Gidiş Terminalinde Türk Havayolları check-in kontuarında uçuştan 2 saat önce işlemleri tamamlayıp 11:30’da Viyanaya`ya hareket. Yerel Saat ile 12:55’de varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle  Grinzing Meyhaneleri turu (50 €).  ekstra olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

2. GÜN - VIYANA

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yarım günlük  Viyana Ormanları turun’a cikiyoruz. Panoramik olarak  görülecek yerler arasında Mayerling bölgesi, Baden Şehir turu ve Schönbrun Sarayın bahcesi. Akşam dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan  Klasik müzik konseri izleme imkânı (45 €). Geceleme otelimizde.

3. GÜN - VIYANA - PRAG 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket varışın ardından Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda küçük Mahalle ,Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. GÜN - PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardin da tam gün Karlovy Vary turu icin otel de ayriliyoruz  ( Almanya -Yemeksiz ). Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Vlatava Nehrinde  Vlatava Nehrinde tekne turuna  katılma imkanı (35 €). Geceleme otelimizde.

5. GÜN -  PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam günlük Dresden turun’a cikiyoruz ( Almanya -Yemeksiz ). Akşam Orta Çağ Gecesine yemekli, içkili, müzikli eğlence programina ekstra olarak katılma imkanı (55 €). Geceleme otelimizde.

6. GÜN PRAG - BUDAPEŞTE 

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Budapeste’ye  hareket. Budapeşte'ye geçerken Yol üstün de Bratislava ya uğruyoruz. Budapestes’ye  varışın ardından Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler (45 €). Geceleme otelimizde.

7. GÜN - BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından yarim günlük  Estergon turun’a cikiyoruz ( Yemeksiz ). Akşam dileyen misafirlerlerimizle ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler.(20 €)  Geceleme otelimizde 

8. GÜN - BUDAPESTE – VIYANA - ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana havalimanına transfer. Türk Havayollarının 13:35 kalkışlı seferi ile İstanbul’a hareket saat 16:50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Ekstra Turlar Dahil Fiyatlarımız;

Mayıs – Haziran – Temmuz – Ağustos – Eylül – Ekim

Oteller

2 Kişilik Oda da
 Kişi başı

Tek kişi Farkı

3-12 Yaş Çocuk

3/4* Oteller

469 €

210 €

150 €

 

Kasım - Aralık

Oteller

2 Kişilik Oda da
 Kişi başı

Tek kişi Farkı

3-12 Yaş Çocuk

3/4* Oteller

299 €

210 €

150 €

 FİYATA DAHİL OLAN SERVİSLER 

-Türk Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

-Alan/otel/alan ve Prag/Viyana/Budapeşte transferleri

- Prag(3) -Viyana(2) -  Budapeşte(2) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama

-Programda belirtilen sabah kahvaltıları

- Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları

- Estergon, Dresden , K.Vary ,  Baden turu, Bratislava turu. 

-Tecrübeli rehberlik hizmetleri

-Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  


FİYATA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER 

- Rehberiniz tarafından düzenlenen tüm Ekstra turlar

- Kişisel harcamalar

- Schengen Vize Ücreti

- Kisi basi 5 euro bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.


Not: Yeşil Pasaport Sahibi misafirlerimiz için vize gerekmemektedir.

Adınız
Planlanan Seyahat Tarihi
Email Adresiniz
Telefon Numaranız
İstekleriniz & Beklentileriniz